Grupa Biedronki to grupa 4-5 latków. Liczymy 25 dzieci w tym 10- pięciolatków i 15- czterolatków. W naszej grupie jest 11 chłopców i 14 dziewczynek. Grupą opiekują się P.Emila Dodkowska i P.Monika Baczewska, mamy jeszcze nauczyciela wspomagającego P. Magdę Górzkowską. Nad porządkiem w naszej sali pieczę trzyma P. Zosia Winek.

Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy literki, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy i rysujemy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii.

Kolejny już rok wspólnej zabawy i nauki jest dla nas szczególnie ważny, gdyż dla części z nas będzie to rok pożegnania z przedszkolem. Póki co, to świetnie się bawimy i razem odkrywamy świat.