Grupa 3 latków ,,Smerfy”  liczy 22 dzieci, wśród których jest 6 dziewczynek i 16 chłopców.

Wychowawcą grupy jest Monika Murawska.

Pomocą nauczyciela jest Agnieszka Kliczek.

Niektóre dzieci chodzą do przedszkola już drugi rok, coraz lepiej się znają, nawiązują przyjaźnie. Dzieci serdecznie przyjęły nowe koleżanki i  nowych kolegów, którzy dołączyli do naszej grupy w tym roku. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu spędzamy na treningu samodzielności oraz wspólnej zabawie, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując  treści  programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy formy aktywności dzieci: językową, poznawczą, społeczną, artystyczną, ruchową  oraz zdrowotną. Wiele radości sprawiają nam zabawy  w grupie oraz różnorodne zajęcia tematyczne. Dbamy o naszą salę sprzątając zabawki. Miło spędzamy czas spacerując po najbliższej okolicy obserwując świat i zmiany zachodzące w przyrodzie. Uwielbiamy także zabawy na przedszkolnym placu zabaw. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając  muzyki relaksacyjnej, bajek i opowiadań. Rozwijamy także indywidualne uzdolnienia i pasje dzieci podczas zajęć stolikowych.

Życzymy udanego roku przedszkolnego!