Grupa 2,5-3 latków ,,Smerfy” jest najmłodszą grupą dzieci w naszym przedszkolu.

Liczy 24 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 14 chłopców.

Wychowawcą grupy jest Pani mgr Monika Murawska.

Pomocą nauczyciela jest  Pani Agnieszka Kliczek.

Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu spędzamy na nauce samodzielności i wspaniałej wspólnej zabawie, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując  treści  programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy formy aktywności dzieci tj.: językową, poznawczą, społeczną, artystyczną, ruchową  oraz zdrowotną. Wiele radości sprawiają nam zabawy  rozwijające samodzielność  oraz różnorodne zajęcia tematyczne. Dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Dużo radości sprawiają nam spacery po najbliższej okolicy, podczas których obserwują otaczającą ich przyrodę. Lubimy także zabawy na przedszkolnym placu zabaw. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia dla dzieci jak i również dla nauczycieli. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając  muzyki relaksacyjnej, bajek i opowiadań.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM RODZICOM I DZIECIOM UDANEGO ROKU PRZEDSZKOLNEGO!