14 czerwca (wtorek) będziemy śpiewać piosenkę ludową. Proszę aby w tym dniu dzieci miały przygotowany strój krakowiaczka. Podpisujemy torebkę ze strojem.

Drodzy Rodzice 🙂 uczymy się w przedszkolu piosenki Ludowej pt. ”Krakowiaczek Jeden”. Bardzo proszę, żeby ćwiczyć w domu z dziećmi ponieważ nie  wszystkie Smerfy na dzień dzisiejszy chodzą do przedszkola. Zależy mi na tym by każde dziecko płynnie się nauczyło. Będziemy występować w przedszkolu, termin jeszcze nie ustalony Wstępnie mogę powiedzieć że w pierwszej połowie czerwca.

Z tej okazji chciałabym poprosić Rodziców o przygotowanie stroju dla swojego dziecka.

Dziewczynki – biała bluzeczka, białe rajstopki, czerwone korale, spódniczka czerwona w kwiatuszki i wianuszek na głowę.

Chłopcy – czarne spodnie, biała koszula, kamizelka czerwona, muchę czerwoną (lub ze wstążki zawiązać kokardę pod szyję)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=dlAFVAKEHro

Dzieci z grupy „SMERFY”

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

swoje Mamusie

na wspólne świętowanie z okazji

DNIA MAMY

które odbędzie się

27.05.2022r. o godz.15.00

w Publicznym Przedszkolu „Leśny Zakątek”

w sali Pszczółek.

Bardzo proszę, aby w tym dniu dzieci miały przygotowany strój galowy.

Podpisujemy torebkę ze strojem.

Dzieci wraz z paniami

serdecznie zapraszają

Rodziców, Babcie, Dziadków, Rodzeństwo,

które są chętne przeczytać

Smerfom wybraną przez siebie bajkę.

Zachęcamy do włączenia się w akcję

Cała Polska Czyta Dzieciom.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się

do wychowawcy grupy w celu ustalenia terminu 🙂

Drodzy Rodzice!!!

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji ekologicznej

„PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI”

Zbliża się koniec roku szkolnego więc organizatorzy akcji  przygotowują się do odbioru zebranych tuszów. Akcja polega na oddawaniu pustych opakowań po tuszach atramentowych do drukarek, tzw. kartridży, do kartonów wrzutowych w przedszkolu.

Zebrane w ten sposób opakowania po tuszach organizatorzy akcji przekazują do recyklingu, a z uzyskanego dochodu zakupią karmę dla zwierząt ze schronisk w całej Polsce. Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Przerwa wakacyjna jest bardzo trudnym czasem dla schronisk. Przestaje płynąć pomoc ze szkół i instytucji, a w wakacje zwierzaki też chcą jeść. Zbiórka w maju i czerwcu pozwoli choć trochę pomóc Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Polsce w opiece nad czworonożnymi przyjaciółmi.

Mamy więc serdeczną prośbę abyśmy jeszcze raz zmobilizowali się przed wakacjami do udziału w akcji:)

Dnia 9.05.(poniedziałek) bardzo proszę, aby dzieci przyniosły do przedszkola po jednym kwiatku. Będziemy je sadzić w naszym przedszkolnym ogródku.

Dnia 11 maja o godz. 9:30 zaplanowany jest koncert dla dzieci. Cena 4zł.

Dnia 17 maja – teatrzyk pt. „Bezcenne sprawy”. Godz. 13:00. Cena 4zł.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW DO UDZIAŁU W PRZEDSZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ 🙂

ZAPRASZAM RODZICÓW NA ROZMOWY INDYWIDUALNE .

PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZE UMAWIANIE SIĘ 🙂

Monika Murawska 🙂