6.12. (wtorek) będziemy uczestniczyć w Paradzie Św. Mikołaja  w związku z tym proszę o zaopatrzenie dzieci w czapkę Mikołaja.

DRODZY RODZICE 🙂

18 grudnia (niedziela) przedszkole bierze udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Będziemy sprzedawać własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Chciałabym Państwa zachęcić, a jednocześnie gorąco poprosić aby włączyli się Państwo w czynny udział w jarmarku, oczywiście w miarę możliwości i tylko dla chętnych Rodziców. Może to być stroik, bombka itp. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cel naszej grupy. Prace można składa do 16 grudnia  grupa „Smerfy”.

AKCJA EKOLOGICZNA

„ PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI ”Nasze przedszkole przystąpiło do akcji ekologicznej.

Akcja polega  na oddawaniu pustych opakowań po tuszach atramentowych do drukarek, tzw. kartridży, do kartonów wrzutowych w przedszkolu.

Zebrane w ten sposób opakowania po tuszach organizatorzy akcji przekazują do recyklingu, a z uzyskanego dochodu zakupią karmę dla zwierząt ze schronisk w całej Polsce. Celem akcji jest edukacja ekologiczna dzieci w zakresie segregacji odpadów i recykling. Ważna informacja, zbieramy tusze atramentowe a nie przemysłowe tonery.

Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Koordynatorzy akcji: Monika Murawska, Magdalena Górzkowska.

Akcja trwa do 31 maja 🙂

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ DZIECIOM