To warto wiedzieć

Bardzo prosimy o przyniesienie kolejnego małego ręcznika z zawieszką (będzie na zmianę), prosimy też o ich podpisanie.


14 grudnia (poniedziałek) w przedszkolu odbędą się Mikołajki, tego dnia dzieci przychodzą ubrane na czerwono. Czapki mikołajowe są, chyba że ktoś ma życzenie przynieść swoją:) Tego dnia również odbędzie się przedstawienie „Kłopoty Mikołaja” w wykonaniu nauczycielek przedszkola:) oraz będą robione zdjęcia. 


17 grudnia (czwartek) wystawione będą jasełka. Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci.

Tego dnia wszystkie dzieci przychodzą ubrane na galowo.


Serdecznie zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy. Podczas kiermaszu będzie można zakupić dekoracje świąteczne wykonane przez nas- nauczycielki,  jak również przez Wasze dzieci. Kiermasz odbędzie się albo na rynku albo w przedszkolu (informacja ta zostanie podana później). 

Zachęcamy do udziału, wszystkie zebrane pieniądze będą przeznaczone na potrzeby naszej grupy. 


Uzależnienie od nowych technologii wśród dzieci