Grupa Wiewiórki  to grupa 4-latków.

W roku szkolnym 2019/2020 z dziećmi pracuje Pani Kinga Osińska, Pani Magdalena Górzkowska i Pani Aleksandra Agnieszczak oraz niezastąpiona pomoc nauczyciela Pani Barbara Śliwińska.

W grupie mamy 12 dziewczynek i  13 chłopców – Wiewiórki to radosne i ciekawe świata dzieciaki.

Dzieci są zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają malować, ich  prace są staranne, pomysłowe i barwne.

Wiewiórki chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez panie, uwielbiają tańczyć i śpiewać piosenki. Uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego oraz balecie . Równie chętnie spędzają  czas na świeżym powietrzu.

Nauka sprawia im masę przyjemności, co cieszy zarówno ich Panie, jak i rodziców.