Przedstawienie jasełkowe „Magia wigilijnej nocy”

Oczekiwanie na Boże Narodzenie to jedna z niewątpliwie cudownych chwil w roku, z którą związane jest wystawienie przedstawienia jasełkowego. I tak też się stało w naszym przedszkolu, bo jasełka na stałe są wpisane do przedszkolnego kalendarza uroczystości. Oczywiście w role aktorów wcieliły się dzieci, w tym roku z grup: Kangurki i Motylki.

Przygotowanie do jasełek trwały wiele dni podczas, których pod okiem swoich pań wytrwale trenowały wierszyki, śpiewały pastorałki i kolędy. W przygotowaniach tych swój czynny udział mieli także kochani Rodzice, którzy zadbali o nauczenie ról oraz o przygotowanie strojów dla naszych aktorów. Za co serdecznie dziękujemy.

I tak w ramach takiej współpracy powstało przepiękne przedstawienie wypełnione świątecznym nastrojem po brzegi, podkreślonym przez niecodzienne stroje dzieci oraz dekorację pełną magii.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, mozolne próby, recytowanie wierszyków, śpiewanie oraz wykonanie układów tanecznych, które to były wspaniałym uzupełnieniem naszego przedstawienia.

„Magia wigilijnej nocy”- film

Post Author: Ewa Szlążek